“Mert Bey ve tüm eğitmenlere teşekkür ederim. Şahane bir eğitimdi.”

Yasemin Kutluk

“Vermiş olduğunuz eğitim için teşekkür etmek istiyorum. Katıldığım 2 derste de bu işi ne kadar gönülden ve içtenlikle yaptığınıza bizzat şahit oldum. Tebrik eder ve bu emeklerinizin karşılığını almanızı ümit ederim.”

Eren Gedik

“Çok teşekkür ederim, dersler çok keyifli geçiyor. Özellikle harita üzerinde rota ve mevkii hesaplama dersine bayıldım. Sevgiler.”

Müge Özgenel

“Hocamız Mert Demircan’ın keyifli ve öğretici anlatımının denizcilik hayatımıza katkısı çok büyük. Eğitimin bir parçası olan quizler de öğrenmeyi daha heyecanlı bir hale getiriyor, hocamızın soruları quiz sırasında yanıtlaması ise çok yararlı. Özenle hazırladığınız bu online eğitim fırsatı için çok teşekkür ederiz.”

Melisa Özdilek

“Böylesi güzel bir eğitime ulaşma imkanı tanıdığınız için çok teşekkür ederim.”

Seda Alkan

“Xone Yacht ekibine çok çok teşekkür ederim. Dersler çok ilginç, doyurucu ve sonraki yarışmalar sayesinde oldukça heyecanlı geçti. Bu kadar emek isteyen dersleri bu kadar kıymetli hocalarla bizlere sunduğunuz için teşekkürler.”

Dinemis Kozok

“Çok farklı ufukların farkına varmama vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim.”

Aydın Güney

“Özveriyle yaptığınız bu teorik eğitim için çok çok teşekkür ederim. İnanılmaz verimli oldu benim için.”

Diler Kaya

“Böyle bir eğitim modeli yok. Emeğinize sağlık.”

Onur Öğün

“Çok teşekkür ederim. Harika bir kurstu. Denizde görüşmek üzere.”

Nurullah Kaya

“Hayallerime küçük bir adım daha yaklaşmış oldum. Mert hoca online dersleri öyle motive edici bir tarzda anlatıyordu ki adeta yelkenlinin üzerinde gibiydim ve rüzgarı yanaklarımda hissediyordum. İtiraf etmek gerekirse teorik eğitimlerin bu kadar faydalı olabileceğini beklemiyordum. Her şey için çok teşekkürler. İnşallah pratik eğitimlerde görüşmek üzere.”

Turgay Kahraman

“Çok faydalı bir eğitim oldu, çok teşekkürler. Umarım yakın zamanda pratik eğitimde de görüşmek üzere.”

Yağız Cem Konyar

“Teşekkürler. Böylesi bir zamanda değerli bilgileri biz deniz sevdalılarına ulaştırmaya  çalıştığınız için de ayrıca teşekkür ederim. Umarım bir gün sizinle başka mecralarda da görüşebiliriz. Emeği geçen tüm ekibinize sevgilerle.”

Adil Fırat Yılmaz

“Online eğitimler için çok çok teşekkür ederim, biz yeni yelkenciler için çok faydalı gerçekten.”

Nidai İlkay