Kurumsal firmalarda gerçekleştirdiğimiz Motivasyon Programları ile şirket içindeki liderlik, takım çalışması ve pratik düşünme hünerlerini geliştirmeyi amaçlıyoruz. Şirketlerinizde vereceğimiz toplu eğitimlerden sonra arzu eden çalışanlarınızla denize çıkıp, tekne üzerinde takım olarak hareket etmeyi deneyimleyebilirsiniz.

Tekne kullanmayı öğrenen ve kaptanlık seviyesine ulaşan çalışanlarınızla beraber çok daha keyifli ve verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz. Denizde olmanın verdiği keyif ve mutluluğu yaşayacak olan kişilerdeki aidiyet duygusu artacak ve çalışma performansı katlanacaktır.

Yelkencilik, doğasında mükemmel iletişim, hızlı karar verme ve etkili ekip davranışlarını  barındırmasından ötürü mükemmel bir ekip oluşturma faaliyetidir. Yelken, stratejik planlamayı kolaylaştırır ve problem çözme becerilerini geliştirir. Yelkenli bir teknenin performansını en üst düzeye çıkarmak, adeta bir şirketin performansını en üst düzeye çıkarmak gibidir.

Yelken, günlük rutinlerden kurtulmak ve takım olarak etkileşimi geliştirmek için harika bir fırsattır. Ayrıca takım odaklı bir spordur ve iletişim, işbirliği ve liderlik yeteneklerini geliştirir. Bu çalışma ortamını iyileştirme, karar etkinliğini güçlendirme, iletişim ve motivasyon konularında potansiyelinizi arttırabilir.

Yelken deneyimi sizi iki farklı rotaya sevk edebilir; güneşli ve keyifli bir yolculuk ya da daha sıkıntılı ve maceralı. Seyir boyunca  karşılaşacağınız zorluklar ve ekibin bunlarla yüzleşmesi, bağları ve güveni güçlendiren bir faktördür.

İLETİŞİM FORMU

Bu eğitim/aktivite hakkında daha fazla bilgi almak istiyorum.